“Art is the continuation of human in nature”

𝐃𝐔𝐄𝐍𝐃𝐄 𝐅𝐋𝐀𝐌𝐄𝐍𝐂𝐎

“𝐑𝐢𝐬𝐭 𝐈𝐬𝐭𝐚𝐧𝐛𝐮𝐥” 𝐃𝐮𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐅𝐥𝐚𝐦𝐞𝐧𝐜𝐨 @𝐜𝐥𝐮𝐛𝐦𝐚𝐫𝐯𝐲 𝐑𝐢𝐬𝐭𝐀𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐧𝐜𝐞𝐫𝐭 𝐒𝐞𝐫𝐢𝐞𝐬 ➤

Duende; “tılsım”dır. Flamenko’da müziğin etkisiyle kendinden geçilen an olarak adlandırılabilir. Sihirli bir andır Duende… Şarkının bir notası, gitarın bir tınısı, dansçının bir hareketi… Duende ansızın gelir ve sizi başka bir dünyaya götürür. “Duende Flamenco” Ankara’lı müzisyenlerden oluşan, usta dansçıların da eşlik ettiği, yaklaşık 2007’den beri performans sergileyen bir gruptur. Grup, flamenko’nun klasik ve modern örneklerini sunarken, dansı ve müziği ustaca sergilemektedir.

Vokal : Burak Altuni

Gitar & Vokal : Ceyhun Güneş

Bas Gitar : Gökhan Bilek

Perkusyon : Mert Baycan

Dans : Rasime Öktem

www.instagram.com/duende_flamenco_ankara

#𝗋𝗂𝗌𝗍𝗂𝗌𝗍𝖺𝗇𝖻𝗎𝗅 #𝖾𝗍𝗁𝗇𝗂𝖼𝗎𝗇𝗂𝗏𝖾𝗋𝗌𝖾 #clubmarvy #flamenco #dance #performance #guitar #live #concert #ristart

ATA MARIN BAND

Musıc Styles:

Gypsy, Flamenco, Latın, World, Ethno, Pop, Contemporary

Müzikal birlikteliklerini son 7 yıldır İstanbul, Bodrum ve Türkiye’nin seçkin konser mekanları ve gece klüplerinde sahne alarak sürdüren Ata Marin Band; bir çok müzik tarzını kendi müzikal anlayışı ile birleştirerek, 10’dan fazla farklı dünya dilinde ve özellikle de Flamenco müziğin akustik anlayışı ile sentezleyerek Latin ezgilerinden Acoustic Pop’a, Greek melodilerinden, İtalyanca ve Türkçe parçalara kadar uzanan geniş bir yelpazeden dinleyicilerine sesleniyor.

Grup Popular World Music, Flamenco, Latin, Akdeniz müziği ile 90’lar ve 2000’li yılların Akustik Türkçe ve Dünya Hitlerini başarıyla seslendirerek dinleyicilerine gerçek anlamda unutamayacakları bir müzikal ziyafet sunuyor.

Türkiye’deki flamenco müziğinin en önemli solist temsilcilerinden olan Ata Marin öncülüğünde kurulan grup Tomatito, Gipsy Kings Heritage, El Pirana, Giovanni Hidalgo, Sergio di Finizo ve Antonio Ortiz gibi dünyaca ünlü usta müzisyenlerle birlikte çalışmalara imza atmışlardır.

Ata Marin Band 2019 yılında La Petite MaisonSpago ve Club Marvy‘deki sürekli programlarının yanında, Rixos Premium Göcek ve D-Maris‘te de sıklıkla sahne almaktadır.

Majnoon feat DENIZ OZCELIK – SUFI DREAMS

(IMPROVISING)

Bu toplanış, içinde bulunduğumuz karanlık dönemin bizlerde bıraktığı etkilerinin yansımasıdır… Müziğimizle; dokunmak, akıtmak istedik gözyaşlarımızı. Umarız bu yaşadıklarımız yaşayacaklarımıza kefaret olur. Umarız soylarımıza dünyayı yaşanası halde miras bırakabiliriz. Gelecek günleri şimdiden inşa etmeliyiz. Yoksa yaşanacak her gün karanlık olacak!

Vocal : Deniz Özçelik

Ney : Başar Dikici

Kanun : Mert Demircioğlu

Semazen : Ishak Urun

Video : Art.Around

#izmir #earthquake #corona #greenpeace #stayhome #world #earth #humanity #love #future #children #heart #semazen #sufi #ney

VAMOS TRIO’N

1940’lardan günümüze, birçok farklı dilde Hit olmuş unutulmaz şarkıları Jazz, Blues, Latin, Electro Swing, Reggae, Disco tarzlarında harmanlayan Vamos Trio’n, ayrıca Türkiye’nin ilk ve tek canlı Electro Swing grubu olma özelliğini de taşıyor.

#jazz # blues #swing #disco #r&b #latin #reggae