• ATA MARIN BAND

  • ATA MARİN BAND

Scroll to Content

ATA MARIN BAND

Gypsy, Flamenco, Latın, World, Ethno, Pop, Contemporary

Müzikal birlikteliklerini son 7 yıldır İstanbul, Bodrum ve Türkiye’nin seçkin konser mekanları ve gece klüplerinde sahne alarak sürdüren Ata Marin Band; bir çok müzik tarzını kendi müzikal anlayışı ile birleştirerek, 10’dan fazla farklı dünya dilinde ve özellikle de Flamenco müziğin akustik anlayışı ile sentezleyerek Latin ezgilerinden Acoustic Pop’a, Greek melodilerinden, İtalyanca ve Türkçe parçalara kadar uzanan geniş bir yelpazeden dinleyicilerine sesleniyor.

Grup Popular World Music, Flamenco, Latin, Akdeniz müziği ile 90’lar ve 2000’li yılların Akustik Türkçe ve Dünya Hitlerini başarıyla seslendirerek dinleyicilerine gerçek anlamda unutamayacakları bir müzikal ziyafet sunuyor.

Türkiye’deki flamenco müziğinin en önemli solist temsilcilerinden olan Ata Marin öncülüğünde kurulan grup Tomatito, Gipsy Kings Heritage, El Pirana, Giovanni Hidalgo, Sergio di Finizo ve Antonio Ortiz gibi dünyaca ünlü usta müzisyenlerle birlikte çalışmalara imza atmışlardır.

Ata Marin Band 2019 yılında La Petite MaisonSpago ve Club Marvy‘deki sürekli programlarının yanında, Rixos Premium Göcek ve D-Maris‘te de sıklıkla sahne almaktadır.

 

Vokal & Gitar :  Ata Marin

Gitar :  Doruk Okuyucu

Perküsyon: Kerem Kırca

Sax & Flüt : Baran Bildirici

Bass : Deniz Beydili

Davul : Osman Cengiz Tural

𝐑𝐢𝐬𝐭𝐀𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐧𝐜𝐞𝐫𝐭 𝐒𝐞𝐫𝐢𝐞𝐬 @clubmarvy