RIST STUDIO

M I X,  R E C O R D  &  C R E A T E

KEREM KESKIN

SOUND DESIGNER & ENGINEER

Producer & Tonmaister  /  Mix – Mastering  /  Singer & Songwriter

20 yıllık ses mühendisliği konusunda tecrübe edindiği bilgileri Rist Studio‘ya aktarmak için Rist ailesinde ki yerini aldı. Branşındaki en iyilerdendir.

Mix, Kayıt, Edit ve Melodyne‘ da ki başarısı tartışılmazdır.

Bunların yanısıra besteci ve söz yazarlığı da yapıyor.

CONNECT

Katkıda bulunduğu sanatçılar

Mfo – Fuat Güner
Cihan Sezer
Fatih Erkoç
Yıldız Tilbe
Hande Yener
Hakan Aysev
Demet Sağıroğlu
Ahmet Özhan
Ziynet Sali
Ferhat Göçer
Metin Senturk
Zara
Özcan Deniz
Hüsnü Şenlendirici
Zekai Tunca
O. Faruk Paker
Kayhan Yakarlar
Serdar Ayyıldız
Suat Aydoğan
Erdem Kınay
Gürsel Çelik

Mix’te doğru duyum cok önemlidir !

Dolayisiyla, bu konunun uzmani olan, Istanbul Teknik Universitesi’nde gorevli hocasi stüdyomuzun her bir noktasini ölçüp hesaplayarak tasarladı ve yüksek standartli stüdyo haline getirdi. Hicbir sey hazir alinmadi, ortama gore hesaplanan elementler  smarto akustik ‘in deneyimli ustalariyla imal edilip, uygulandi.

Mix veya kaydinizi siz kendinizde stüdyomuzu kullanarak halletmek isteyebilirsiniz veya uzun yillarini studyolarda unlu sanatcilarin projelerini tamamlamis uzmandan destek alarakta tamamlayabilirsiniz.

Bu is için gerekli tum ekipmanlarin en iyileri seçildi !

Ayrica tum bunlari RIST’in buyulu ve mistik atmosferinde, kendinizi evinizde hissederek gerceklestireceksiniz. Iceriye adiminizi attiginizda bunu fark edeceksiniz.

RIST’te projenizin tamamini bitirebilmeniz mumkun !

Burayi, Kucuk bir plato, bir yapimevi gibi duşunun !

Komple produksiyon hizmetide alabilirsiniz. Projenizin tum detaylari için danismanlikta isteyebilirsiniz. (Aranje, beste, vokal koçluğu, müzisyen temini, video klip, yönetmen, digital satis, headshot foto çekimleri v.b.)

Analog veya digital mastering hizmetinin yanisira online olarakta mastering hizmeti verilmektedir.

Online mastering için ;

Eserinizin master kanalinda hicbir efekt olmadan, aiff veya wav formatinda, 24 Bit 44.100 Khz, -6 db olarak mastering@rististanbul.com adresine gondermeniz gerekmektedir. Yaptigimiz Mastering’in 30 saniyelik demo hali size gönderilecek ve onayiniz istenecektir. Odemeyi onaydan sonra gerçekleştireceksiniz.

Studyomuz merkezi bir konumda ve kendine ait ozel park yeri bulunmaktadır.

/||\

iletisim : audio@rististanbul.com


Icinde bulunduğumuz zorlu donem sebebiyle, girişte herkesin ateş olçumu yapilmakta, tum personel maske ile calismakta, ayni anda içeride bulunan kişi sayisi sinirlandirilmakta ve is yerimiz sürekli dezenfekte edilmektedir.